KONST / Litografier / Färglitografi 10256197
nr 1025 6197
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), 176/320, signerad, motivet: 54x39
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:45:57
14/3 18:40:58
14 mar
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien